31 grudnia 2015

Ponad rok z blogiem . . .

Szczęśliwego Nowego Roku 2016

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku, życzę wszystkim moim stałym oraz nowym czytelnikom wszystkiego najlepszego. Żeby Nowy Rok przyniósł Wam samych wspaniałości. Żebyście znaleźli czas dla siebie i swoich bliskich. Żeby patrzeć na świat z pozytywnej perspektywy i odnajdywać w ludziach ich dobro.

Dziękuje, ze znajdujecie czas na czytanie moich postów. Po ponad roku mogę się pochwalić prawie 14 tysiącami odsłon, przez czytelników z całego świata. Codziennie zaglada  do mnie około 50 osób z rożnych krajów. Dziękuje za miłe komentarze i maile z podziękowaniami. To bardzo miłe kiedy ktoś docenia czas, jaki się poświęca na redagowanie i pisanie. Jest to dla mnie motywacja. 

Ps. Zapraszam do lubienia, lajkowania i kciukowania strony na Facebooku o tym samym tytule, dzięki czemu będę mieć więcej motywacji do zamieszczania postów. Proszę także o wskazówki na temat prowadzenia bloga oraz informacje o tym co was interesuje, o czym mogłabym wspomnieć na blogu i stronie na Facebooku.


Pozdrawiam z Polskich Gór 


Dwie Kostki CukruBrak komentarzy:

Prześlij komentarz